KARIÉRA

Nabídka spolupráce

Hledáme schopné odborníky, kteří nám pomohou s rozvojem našich projektů. Naším cílem je vytvoření dlouhodobě úspěšného týmu a skvělého kolektivu.

Jste týmový hráč, který hledá v životě nové výzvy? Jste kreativní a rádi se učíte novým věcem?

Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Aktuální pracovní nabídky

PROJEKTANT SLABOPROUD / SILNOPROUD

Náplň Vaší práce

Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost, jejíž náplní bude přetvářet vize investorů ve špičková technická řešení za použití nejnovějších technologií a standardů. Vaše úkoly budou rozmanité. Od projektování slaboproudých nebo silnoproudých systémů, přes autorské dozory na stavbě, účasti na kontrolních dnech až po vzdělávací programy v oboru. V týmu budete spolupracovat se specialisty mnoha dalších profesí. Vaše myšlenky nezůstanou pouze na papíře, ale ověříte si je na reálných stavbách!

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, praxe v oboru min. 1 rok, možnost i pro absolventy VŠ, znalost vyhl.č. 50/1978 sb., znalost slaboproudých nebo silnoproudých systémů - výhodou, znalost programu AutoCAD a MS Office, řidičský průkaz – skupina "B", samostatnost, odpovědnost, flexibilitu.

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích, firemní benefity, technicky kvalitně vybavené pracoviště, zajímavou práci ve stabilním a příjemném kolektivu, účast na školeních a odborných seminářích, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: Benešov.