KARIÉRA

Nabídka spolupráce

Hledáme schopné odborníky, kteří nám pomohou s rozvojem našich projektů. Naším cílem je vytvoření dlouhodobě úspěšného týmu a skvělého kolektivu.

Jste týmový hráč, který hledá v životě nové výzvy? Jste kreativní a rádi se učíte novým věcem?

Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Aktuální pracovní nabídky

PROJEKTANT SLABOPROUD

Náplň Vaší práce

Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost, jejíž náplní bude přetvářet vize investorů ve špičková technická řešení za použití nejnovějších technologií a standardů. Vaše úkoly budou rozmanité. Od projektování slaboproudých systémů (PZTS, EPS, ACS, CCTV, SKR...), přes autorské dozory na stavbě, účasti na kontrolních dnech až po vzdělávací programy v oboru. V týmu budete spolupracovat se specialisty mnoha dalších profesí. Vaše myšlenky nezůstanou pouze na papíře, ale ověříte si je na reálných stavbách!

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, praxe v oboru min. 1 rok, možnost i pro absolventy VŠ, znalost vyhl.č. 50/1978 sb., znalost slaboproudých systémů a bezpečnostních technologií - výhodou, znalost programu AutoCAD a MS Office, řidičský průkaz – skupina "B", samostatnost, odpovědnost, flexibilitu.

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr, motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích, firemní benefity (5 sick day, služební mobil), technicky kvalitně vybavené pracoviště, zajímavou práci ve stabilním a příjemném kolektivu, účast na školeních a odborných seminářích, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: Benešov.